Intencje mszalne

9-17 grudnia 2017

 

R O R A T Y  
Z UDZIAŁEM DZIECI: poniedziałek, środa, czwartek i piątek – godzina 17.30
       Z UDZIAŁEM DOROSŁYCH: wtorek i sobota – godzina 7.00

 

SOBOTA – 9 grudnia 2017

  7.00 – + Kazimiera Rataj – od Janiny Graf z rodziną       
17.30   1) + Ignacy Galas – od Krystyny Orłowskiej z rodziną
                2) + Dawid Jański – w 3. rocznicę śmierci

II NIEDZIELA ADWENTU – 10 grudnia 2017 – DZIEŃ MODLITWY I POMOCY KOŚCIOŁOWI NA WSCHODZIE

  8.00 – + Edward Orzeszyna – od rodziny Wylęgów
  9.30 –  + Bogdan Krawczyk – od Właścicieli i Pracowników Firmy DREWTUR
11.00 –  1) + Stanisław Piecuch – w 16. rocznicę śmierci
              2) + Magdalena Świerblewska – od szwagra Jana z córką Iloną
16.00 – 1) + Ignacy Galas – od Kasprzaków z dziećmi
             2) + Marian Gałka – od Renaty i Jana Jokielów
20.00 – + Marek Semba – od sąsiadów: Lenart, Sikora, Wojtasik

PONIEDZIAŁEK – 11 grudnia 2017

17.30 – + Józef Idzikowski – od kuzynki Ani z rodziną
18.30 – + Jan Kicol – od rodziny Kucińskich z Andrzejem z Płocka

WTOREK – 12 grudnia 2017 – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe

  7.00 – + Bogdan Bednarski – od rodziny Renkasów
18.30 – 1) + Marek Semba – od rodziny Dąbrowskich z Ryńca
               2) + Jerzy Gąska – od synów Roberta i Adama

ŚRODA – 13 grudnia 2017 – Wspomnienie św. Łucji – DZIEŃ FATIMSKI

17.30 – + Zygmunt Drabczyński
18.00 – RÓŻANIEC FATIMSKI
18.30 – 1) + Zofia Czyż – od Izabeli i Ryszarda Popielskich
               2) + Stanisław Sowa – od Radnych Rady Miejskiej i Burmistrza w Sycowie
             PROCESJA ŚWIATŁA KU CZCI MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ

CZWARTEK – 14 grudnia 2017 – Wspomnienie św. Jana od Krzyża

17.30 – 1) + Bogdan Krawczyk – od rodziny Adamczyków i Maciejewskich
               2) + Teresa Tymińska – od rodziny Skawskich
18.30 – + Aleksandra Orszulak – od Jadwigi z dziećmi
             KATECHEZA DLA MŁODZIEŻY Z III KLAS GIMNAZJUM – przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania  
                                                             18.00 – okazja do spowiedzi, 18.30 – Eucharystia, 19.00 - Katecheza

PIĄTEK – 15 grudnia 2017

17.30 – + Jan Szczota – od rodziny Parzonków
18.30 – 1) + Czesław i Stanisława Lar oraz + Stanisław Lar – od Pawła z żoną i dziećmi
              2) Zbiorowa za zmarłych

+ Henryk Kłopecki – od wnuczki Doroty z rodziną
+ Ryszard Świt – od rodziny Jaskulskich
+ Franciszka Pietrus – od chrześniaka Krzysztofa z rodziną
+ Maria Raszewska – od rodziny Nowaków

SOBOTA – 16 grudnia 2017

  7.00 –   + Marek Semba – od szwagra Janka
17.30 –   1) + Julian Wysocki – od Pracowników Niepublicznego Przedszkola Sióstr Urszulanek w Sycowie
                2) + Bogdan Bryl – od rodziny Fabianów i Elżbiety Kaźmirskiej
                BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DZIECKA ROCZNEGO: Pola Nowaczyk

III NIEDZIELA ADWENTU – GAUDETE – 17 grudnia 2017

  8.00 – 1) + Klara i Wojciech Dukiewicz oraz + Stanisława i Czesław Poślad
              2) + Janusz Wojciech Kalita – w 19. rocznicę śmierci
  9.30 – 1) + Jerzy Szmitke – od Wiesławy Wylęga
              2) + Michał Wąsik – w 2. rocznicę śmierci – dziękczynna za dar jego życia

11.00 – 1) + Krystyna Posmyk – w 9. rocznicę śmierci
              2) W intencji Miłosza – z racji 18. urodzin – oraz w intencji Antoniego – z racji 70. urodzin
                                                     – dziękczynno-błagalna, zwłaszcza o łaskę zdrowia
              CHRZEST: Alexander Kamil Sawicki
              BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DZIECKA ROCZNEGO: Oliwier Dylak

16.00 – + Irena – w 3. rocznicę śmierci i + Benedykt oraz Rodzice z obu stron
             SPOTKANIE FORMACYJNE Z RODZICAMI DZIECI I-KOMUNIJNYCH

20.00 – + Stanisław Sowa – od rodziny Słotów, Ireny, Henryka, Sabiny oraz Marka z rodziną