Intencje mszalne

14-22 października 2017

 

 

SOBOTA – 14 października 2017 – Wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacoque – DZIEŃ NAUCZYCIELA

  7:00 –  + Zofia Kulak – od Krystyny Słodowej
16:00 –  W intencji Marii i Andrzeja – w 40. rocznicę ślubu – dziękczynno-błagalna
18.30 –  1) + Maria Kuc – od Stanisława Czajki z rodziną
               2) + Andrzej Kiełbik – od brata Irka z rodziną

        CZUWANIE MODLITEWNE ze Świętym Janem Pawłem II – Idźmy naprzód z nadzieją

            20.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (w tym czasie jedna część Różańca)
            22.00 – EUCHARYSTIA – ZA PARAFIAN

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA A – 15 października 2017 – DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO

  8.00 – + Edward Jankowski – od rodziny Wabnic z Nowej Wsi
  9.30 – + Zofia Czyż – od bratowej Barbary
11.00 – 1) + Józef i Marianna Łyczko oraz + Henryk Łyczko
             2) + Ignacy Galas – od Basi z rodziną
             CHRZEST: Wojciech Ciemny

16.00 – 1) + Maria Kucharska – od Kasi, Joli i Radka z rodzinami
             2) + Czesława Cisowska – od Współpracowników Firmy ARKOS

17.00 – K O N C E R T    P A P I E S K I
           – wystąpi MŁODZIEŻOWA ORKIESTRA DĘTA GMINY TARNOWO PODGÓRNE
                                                                              pod dyrekcją majora Pawła JOKSA   
                                             

20.00 – + Edward Orzeszyna – od chrześniaka Marka z rodziną

PONIEDZIAŁEK – 16 października 2017 – Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej
                                                                   – 39. rocznica wyboru Świętego Jana Pawła II na Stolicę Piotrową

17.30 – + Edmund Szymański – od Personelu Oddziału Rehabilitacyjnego w Sycowie
18.30 – + Maria Kulok – w 5. rocznicę śmierci

WTOREK – 17 października 2017 – Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego

  7:00 –  + Ryszard Malcherek – od cioci Bolesławy
18:30 – 1) + Urszula Drabent-Goś – w 5. rocznicę śmierci oraz + Zdzisław i Grzegorz
             2) + Halina Ponitka – od Maksymowiczów i Poziębów

ŚRODA – 18 października 2017 – Święto św. Łukasza, Ewangelisty - Imieniny Biskupa Łukasza

17.30 – + Edward Moszczyński – od Tadeusza, Krystyny, Beaty i Sławomira Kuczyńskich
18:30 – 1) + Zofia Czyż – od Teresy i Eugeniusza Sowa z dziećmi i wnukami
               2) + Marian Chachuła – od żony Anny z córką Mariolą, mężem i synem Łukaszem
               NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

CZWARTEK – 19 października 2017 – Wspomnienie bł. Księdza Jerzego Popiełuszki

17.30 –  1) + Antoni Antonow – od szwagierki Jasi i od jej córki
                 2) + Jan Szczota – od córki Ewy z rodziną
18:30 –  + Aleksandra Orszulak – od Jurka z rodziną
              KATECHEZA DLA MŁODZIEŻY Z III KLAS GIMNAZJUM – przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania  
                                                                  18.00 – okazja do spowiedzi, 18.30 – Eucharystia, 19.00 - Katecheza

PIĄTEK – 20 października 2017 – Wspomnienie św. Jana Kantego

17.30 –  1) + Czesław Maras – od córki Laury z rodziną
              2) + Ryszard Bochyński – od Katarzyny i Jarosława Wiernik z rodziną
18.30 –  Zbiorowa za zmarłych:
                        + Marek Semba – od rodziny Czyż
                        + Józef Idzikowski – od szwagierki Romy z Mariuszem i rodziną
                        + Ignacy Galas – od Teściowej Zofii Cierniak
                        + Jan Szmitke – w 16. rocznicę śmierci
                        + Anna Szymczak – od rodziny Nowińskich

SOBOTA – 21 października 2017

  7:00 – + Tadeusz Galiński – od rodziny Pawlaków z Hanulina

13.30 – W intencji Czesławy i Edwarda – w 50. rocznicę ślubu – dziękczynno-błagalna

15.00 – MSZA ŚWIĘTA W INTENCJI NOWOŻEŃCÓW: Nadia Adamska – Łukasz Bieruta

18.30 –   1) + Zbigniew Nikiel – od córki Wioletty z rodziną
                2) + Ida Nowak – od rodziny Kędzierskich i Słupianków
                CHRZEST: Amelia Handzelewicz

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 22 października 2017 – Wspomnienie św. Jana Pawła II

  8.00 – + Zofia Czyż – od rodziny Żbików
  9.30 –  1) + Czesław Pędziwiatr
              2) + Henryk Kłopecki – od córki Heleny z mężem
11.00 –  W intencji Elżbiety i Andrzeja – w 35. rocznicę ślubu
                            – oraz w intencji Róży i Roberta – w 5. rocznicę ślubu – dziękczynno-błagalna
              BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DZIECI: Jan Spernal (1 rok) i Hanna Spernal (3 lata)

16.00 – 1) + Igor Horaczy – od córki Moniki z mężem Miłoszem
            2) + Klara – w 10. rocznicę śmierci – i + Feliks Ambroży
            CHRZEST: Łucja Siodłowska    
            CHRZEST: Maja Kowalska            
            BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DZIECKA: Piotr Kowalski (3 lata)

20.00 – + Radosław Cichoński – od brata Damiana